czwartek, 15 czerwca 2017

Silesian King of War vol. 3 - 1. LIPCA 2017 Katowice

Już połowa miesiąca, więc czasu coraz mniej.
Wielkimi krokami zbliża się kolejny turniej Kings of War w Katowicach, który odbędzie się 1 lipca w w Klubie Szybki Szpil ul. Dębowa 49. Oficjalnie zgłoszonych jest już 7 osób, choć zainteresowanych jest nieco więcej. Ograniczenia lokalowe to ok 16 osób. Jeśli ktoś ma gotową armię do Warhammera i ma ochotę spróbować czegoś nowego to wystarczy zmontować odpowiednich rozmiarów movement trays, tabelkę z wymiarami wrzucałem w tym poście. Dwa tygodnie to sporo czasu żeby przygotować pomalowaną armię do nowego systemu.

Rozpiskę można przygotować tutaj, gramy na 1300pkt. Zasady podstawowe można ściągnąć ze stronki producenta w tym miejscu. Gotową rozpę można podglądnąć, więc zobaczycie opisy umiejętności i magicznych przedmiotów. Bohaterów, stworów i machin nie można dublować na tak małe pkt i warto zacząć od jakiegoś regimentu lub hordy piechoty, z resztą wszystkie nielegalne połączenia zablokuje Wam program . Później wystarczy zapisać jako pdf i gotowe. Imprezka na małe pkt z myślą właśnie o nowych graczach. Sam majstruje armie i nawet jak nie zdążę to pewnie wpadnę zmontować jakąś mini relacje;) Grunt to motywacja, a nic tak nie działa na nasze chęci jak turniej. Także zachęcam poszperać i dowiedzieć się czegoś więcej o Kings of War.

Na turniej można zgłosić się za pomocą tej stronki - Tabletop Tournaments. Wystarczy się zarejestrować i odnaleźć odpowiedni event. Podaje też maila do MiSiO, który jest organizatorem turnieju - michal.ciemniewski[at]gmail.com. Tam możecie kierować wszelkie pytania odnośnie turnieju, zasad itp.
Sporo blogowiczów jest z okolic Katowic, więc mam nadzieje,  do zobaczenia;)3 komentarze:

 1. Strona z generatorem rozpisek + zasady to chyba wszystko, co jest potrzebne, by zacząć grać w KoW. Bardzo dziękuję za ten post. Na turniej się nie wybieram, ale szansa na rozpoczęcie grania w KoW znacząco wzrosła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciesze się:) Pomyliłem miejscówki, turniej odbędzie się w Klubie Szybki Szpil obok galerii;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W tej chwili mamy dziewięć zgłoszonych osób.

  Kolejny, ostatni turniej w cyklu odbędzie się po wakacjach ale planuję kolejne dla graczy o mniejszych armiach.

  OdpowiedzUsuń